Prestige KidsPRESTIGE KIDS – Witamy Dzieci i Rodziców

Modna i wygodna odzież wizytowa dla dzieci PrestigeKids w rozmiarach od 92 do 170: koszule chłopięce, koszule wizytowe, koszule sportowe, eleganckie koszule chłopięce, marynarki chłopięce, garnitury chłopięce, garnitury komunijne,  spodnie wizytowe, spodnie chłopięce rurki, spodnie chinosy, krawaty chłopięce, muchy chłopięce, szelki i paski.

Dla dziewczynek oferujemy duży wybór  sukienek wizytowych, bluzek, spódniczek i spodni.

Oferujemy kolekcję butikową stworzoną dla naszych młodych klientów. Zapraszamy do naszego Sklepu.


Priorytetem naszej firmy jest najlepsza oferta wysokiej jakości ubranek dla dzieci. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną najlepszych polskich producentów.


Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu sklepu stacjonarnego, stąd wiemy, że nasi mali Klienci szybko rosną, a zmiana garderoby jest koniecznością dlatego staramy się zapewnić przystępne ceny naszych kolekcji przy zachowaniu standardu jakości.

 

Projektujemy i zestawiamy ciekawe produkty wykonane na nasze zlecenie przez polskich producentów. Oferujemy odzież polską najlepszej jakości, starannie wykonaną w najmodniejszych fasonach.


Dzięki precyzji doboru kolekcji proponujemy modne i niepowtarzalne ubranka, w których dzieci dobrze się czują i pięknie wyglądają.
Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową !

Informacje: e-mail: hurt@prestigekids.pl; tel.: + 48 505 379 624


Created by: RTM Studio